Szkoła Podstawowa w Galewicach
 

 Historia Nauczyciele Osiągnięcia Programy Projekty Sponsorzy Kontakt


Aktualności

Dokumenty
Statut
Koncepcja pracy szkoły
Program wychow. - prof.
PZO
Zestaw programów
Podręczniki
Kalendarz r.sz. 2018/19
Pomoc psych. - ped.
Inne kryzysy w szkole
Procedury pracy szkoły

Dla uczniów
Plan lekcji
Świetlica
Samorząd Szkolny
Zajęcia pozalekcyjne
Bezpieczny Internet
Ciekawe strony
Biblioteka i MCI
Harmonogram koncertów

Dla rodziców
Rada Rodziców
Informacje

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Gminy Galewice w LA.

 

 

10 czerwca 2019r. na Kompleksie Boisk Sportowych przy Szkole Podstawowej w Galewicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Galewice w LA. Do walki stanęły wszystkie szkoły z terenu Gminy Galewice. Uczestnicy rywalizowali w 4 konkurencjach: 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 400m, 600m,800m,1000m. Wyniki przedstawiają się następująco:
 


 

Klasa I-II bieg na 60m dziewcząt i chłopców:
 

1. Lena Pichlak SP Ostrówek        1. Artur Pacer SP Galewice
 

2. Emilia Sroka SP Ostrówek        2. Patry Słodowy SP Niwiska
 

3. Maja Rabiega SP Niwiska         3. Wiktor Kołodziej SP Galewice
 

Klasa III-IV bieg na 60m dziewcząt i chłopców:
 

1. Julia Kołkowska SP Galewice       1. Mateusz Rejman SP Niwiska
 

2. Katarzyna Kusiak SP Ostrówek    2. Kacper Matysek SP Węglewice
 

2. Zuzanna Kaczmarek SP Galewice 3. Tobiasz Kłobut SP Galewice
 

Klasa V-VI bieg na 60 m dziewcząt i chłopców:
 

1. Magdalena Kusiak SP Ostrówek    1. Adam Matuszek SP Galewice
 

2. Natalia Kłobut SP Galewice           2. Dawid Waligóra SP Galewice
 

3. Maja Winkowska SP Galewice       3. Michał Tęsiorowski SP Galewice
 

Klasa VII-VIII bieg na 60m dziewcząt i chłopców:
 

1. Nikola Gaj SP Osiek                      1. Piotr Tomczyk SP Węglewice
 

2. Claudia Spólny SP Węglewice        2. Szymon Tokarek SP Niwiska
 

3. Karolina Galasińska SP Ostrówek   3. Paweł Ciupek SP Galewice
 

 Klasa I-II rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców :
 

1.Emilia Sroka SP Ostrówek                     1.Jakub Cichecki SP Ostrówek
 

2. Weronika Wojcieszak SP Galewice        2. Oliwier Owczarek SP Galewice
 

3. Lena Pichlak SP Ostrówek                    3. Gabriel Knycz SP Ostrówek
 

 Klasa III-IV rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców :
 

1. Julia Szcześniak SP Osiek             1. Filip Różański SP Galewice
 

2. Wiktoria Kołodziej SP Osiek          2. Mateusz Rejman SP Niwiska
 

3. Amelia Misiek SP Galewice            3. Mateusz Mania SP Galewice
 

 Klasa V-VI rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców :
 

1. Kinga Foluszczyk SP Osiek         1. Dawid Waligóra SP Galewice
 

2. Nikola Kamińska SP Węglewice   2. Patryk Słodowicz SP Węglewice
 

3. Aleksandra Stasiak SP Galewice  3. Bartosz Dybski SP Węglewice
 

 Klasa VII-VIII rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców :
 

1. Paulina Zgadzaj SP Galewice     1. Paweł Mora SP Niwiska
 

2. Martyna Dulska SP Niwiska        2. Jakub Fronia SP Galewice
 

3. Claudia Spólny SP Węglewice     3. Szymon Tokarek SP Niwiska
 

Klasa I-II skok w dal dziewcząt i chłopców:
 

1. Lena Pichlak SP Ostrówek           1. Igor Cieślak SP Galewice
 

2. Klaudia Rzeźnicka SP Galewice    2. Wiktor Kołodziej SP Galewice
 

3. Kalina Brożyna SP Galewice         3. Wojciech Pijanka SP Ostrówek 
 

Klasa III-IV skok w dal dziewcząt i chłopców:

 

1. Amelia Misiek SP Galewice            1. Mateusz Rejman SP Niwiska
 

2. Julia Kołkowska SP Galewice         2. Filip Różański SP Galewice
 

3. Zuzanna Kaczmarek SP Galewice  3. Mateusz Mania SP Galewice
 

Klasa V-VI skok w dal dziewcząt i chłopców:
 

1. Magdalena Kusiak SP Ostrówek       1. Adam Matuszek SP Galewice
 

2. Natalia Kłobut SP Galewice              2.Dawid Waligóra SP Galewice
 

3. Zuzanna Misiek SP Galewice            3. Kacper Narożny SP Niwiska
 

Klasa VII-VIII skok w dal dziewcząt i chłopców:
 

1. Patrycja Augustyniak SP Osiek        1. Bartłomiej Gajda SP Galewice
 

2. Weronika Zawada SP Galewice        2. Maciej Dąbrowski SP Galewice
 

3. Klaudia Kasprzak SP Ostrówek        3. Aleksander Głowinkowski SP Ostrówek
 

Klasa I-II 400m dziewcząt i chłopców:
 

1. Aleksandra Rumińska SP Osiek      1. Piotr Owczarek SP Niwiska
 

2. Maja Rabiega SP Niwiska               2. Wiktor Kołodziej SP Galewice
 

3. Gabriela Kotlarska SP Niwiska        3. Piotr Kaczmarczyk SP Galewice
 

Klasa III-IV 600m/800m dziewcząt i chłopców:
 

1. Zuzanna Kaczmarek SP Galewice     1. Mateusz Rejman SP Niwiska
 

2. Paulina Kordiak SP Galewice            2. Szymon Wojcieszak SP Galewice
 

3. Katarzyna Kusiak SP Ostrówek        3. Filip Różański SP Galewice
 

Klasa V-VI 800m/1000m dziewcząt i chłopców:
 

1. Natalia Kłobut SP Galewice           1. Adam Matuszek SP Galewice
 

2. Weronika Kaczmarek SP Galewice 2. Kacper Narożny SP Niwiska
 

3. Malwina Konat SP Galewice          3. Paweł Siemieniak SP Ostrówek
 

Klasa VII-VIII 800m/1000m dziewcząt i chłopców:
 

1. Magdalena Romanowska SP Osiek      1. Dawid Cieśla SP Galewice
 

2. Klaudia Kasprzak SP Ostrówek           2. Szymon Tokarek SP Niwiska
 

3. Izabela Nalepa SP Galewice               3. Paweł Ciupek SP Galewice


 

Nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Galewice wręczali : 
 

- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Galewicach Beata Kołodziejczyk
 

- Wójt Gminy Galewice Piotr Kołodziej
 

 Opiekunowie reprezentacji szkół : 
 

- SP Osiek - Mariola Pazek
 

- SP Niwiska - Anna Moska i Zdzisław Stasik
 

- SP Biadaszki i SP Ostrówek - Krzysztof Bednarek
 

- SP Węglewice - Jerzy Stolarczyk 
 

- SP Galewice - Roman Pazek 
 


 

Organizatorem zawodów był Roman Pazek

 

Urząd Gminy Galewice