Szkoła Podstawowa w Galewicach
 

 Historia Nauczyciele Osiągnięcia Programy Projekty Sponsorzy Kontakt


Aktualności

Dokumenty
Statut
Koncepcja pracy szkoły
Program wychow. - prof.
PSO
Zestaw programów
Podręczniki
Kalendarz r.sz. 2018/19
Pomoc psych. - ped.
Inne kryzysy w szkole
Procedury pracy szkoły

Dla uczniów
Plan lekcji
Świetlica
Samorząd Szkolny
Zajęcia pozalekcyjne
Bezpieczny Internet
Ciekawe strony
Biblioteka i MCI
Harmonogram koncertów

Dla rodziców
Rada Rodziców
Informacje

 

 

Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej w Galewicach
w roku szkolnym 2018/19

  1. 10 miejsce zajęły dziewczęta w finałach wojewódzkich sztafetowych biegów
     przełajowych, w rejonie dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy IV miejsce.

  2. W indywidualnych biegach przełajowych : w powiecie I miejsce Natalia Kłobut z klasy
    VI i Adam Matuszek z klasy VI. w finale wojewódzkim szkołę reprezentowało 4 uczniów: Natalia Kłobut zajęła 12 miejsce, Adam Matuszek 22, udział brały Weronika Kaczmarek i Zuzanna Kaczmarek

  3. Wyróżnienie dla Roksany Wałdon z klasy VIII w gminnym konkursie literackim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Biadaszkach.

  4. W gminnym konkursie recytatorskim „Strofy o ojczyźnie” I miejsce zajęła Julia Krasoń,
    a III miejsce – Karolina Adamska z klasy IV

  5. W gminnym konkursie pieśni patriotycznych organizowanym przez Szkołę Podstawową
     w NiwiskachI miejsce zajęła Roksana Wałdon z klasy VIII, III miejsce Aleksandra
    Stasiak z klasy VI, a wyróżnienie otrzymała Maja Winkowska z klasy VI

  6. W powiatowym konkursie pieśni patriotycznych w Lututowie III miejsce zajęła Roksana
    Wałdon z klasy VIII

  7. W powiatowym konkursie recytatorskim w Wieruszowie wzięli udział uczniowie:
     Julia Krasoń i Karolina Adamska z klasy IV, Amelia Fiołka i Klaudia Rzeźnicka z klasy II,
     Roksana Wałdon i Izabela Nalepa z klasy VIII

  8. W powiatowym konkursie „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego w kategorii prac
    plastycznychI miejsce zajęła Zuzanna Kowalczyk z klasy VI, II miejsce Maria
    Mielczarek z klasy Va, wyróżnienie otrzymali:  Martyna Kaleta z klasy VI, Julia Piecuch
    z klasy Vb, Maja Winkowska i NataliaKłobut z klasy

  9. W kategorii fotografia- wyróżnienie uzyskała Amelia Moga z klasy VII

  10. W dniu 16 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach zorganizował GminnyTurniej
     Szachowy.
    W
    kat. dziewcząt I m-ce Martyna Kaleta z kl. VI, II m-ce Łucja Mleczko
    z kl. Vb, III m-ce Rita Dobrychłop z kl. Va, kat. Orlików II miejsce zajął Maciej Zawada
    z kl. IV a IV miejsce Igor Cieślak z kl. II
    , w kat. Młodzików I m-ce Mateusz Tworek-
    Duchnik z kl. VIII,  II m-ce JakubOszczęda i Krzysztof Cieplik z kl. VII,
    III m-ce Kacper Kaleta z kl. VIII i IV m-ce Dawid Zawada z kl. VI

  11. W gminnym konkursie ortograficznym „Złap byka za rogi” organizowanym przez Szkołę
    Podstawową w Niwiskach w kategorii klas V-VI:  I miejsce zajęła Zuzanna Kowalczyk
    z klasy VI, II miejsce Natalia Kowalik z klasy Vb, III miejsce Julia
    Kołkowska z klasy Va; w kategorii klas VII-VIII – II miejsce wywalczyła Zuzanna
    Gabrych z klasy VIII  i IV miejsce Kacper Tęsiorowski z klasy VII

  12. W ogólnopolskim konkursie matematycznym „PINGWIN” wzięło udział 20 uczniów.
    5 miejsce  i tytuł laureata uzyskał Paweł Ciupek,
    14 miejsce Kacper Kaleta i 18 miejsce Izabela Nalepa w kategorii klas VIII na 926
     uczestników z klasy VIII,15miejsce Martyna Kaleta w kategorii klas VI na 1178
    uczestników, 20 miejsce Kacper Tęsiorowski i Krzysztof Cieplik w kategorii klas VII
    na 909 uczestników oraz 23 miejsce zajęła Julia Krasoń w kategorii klas IV
    na 1897 uczestników.

  13. W ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kolory marzeń” organizowanym
     przez fundację „W każdym wieku ”wyróżnienia otrzymali uczestnicy  zajęć  pomocy
     psychologiczno-pedagogicznej : z klasy IV- Gruszka Szymon, Oszczęda Michał,
    Trała Krzysztof, Zuzanna Kaczmarek, z klasy Vb – Jakub Góralski, Jakub Szymański,
     a z klasy VI- Robert Poślad.

  14. II miejscew Konkursie Powiatowym na recenzję książki pt. "Spodobała mi się ta
    książka" zajął Kacper Kaleta z klasy VIII.

  15. II miejsce zajęły dziewczęta  a  I miejsce chłopcy naszej szkoły w gminnym zawodach
    halowej piłki nożnej organizowanych w Osieku

  16. W finale diecezjalnego konkursu religijnego 6 miejsce wywalczyli: Kacper Tęsiorowski
     z kl. VII i Zuzanna Kowalczyk z klasy VI.

  17. W ogólnopolskim  konkursie plastycznym   organizowanym przez Związek OSP pt.
    „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu gminnym I miejsce zajęła Zuzanna Misiek z klasy
      VI, II miejsce –Martyna Roszyk z klasy IV, III miejsce – Natalia Kłobut z klasy VI oraz
       V miejsce – Anna Mieszała z klasy VI. Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody
        książkowe. Uczniowie I i II miejsca zostali zaproszeni na podsumowanie konkursu
        powiatowego, bo ich prace znalazły się w piątce najlepszych prac.
        W konkursie wyróżniono również 12 uczniów  naszej szkoły z klas IV –VI , którzy
        otrzymali dyplomy i medale.

  18.  I miejsce dla Roksany Wałdon z klasy VIII w konkursie międzypowiatowym
       „Piosenka radosna optymistyczna”

  19. WPowiatowym Konkursie Plastycznym„ Portrety pisarzy polskich” organizowanym
          w Lututowie w kategorii klas I-III nagrodę otrzymuje Wiktoria Cegiełka z klasy Ib.

  20. W mistrzostwach szachowych Gminy Galewice uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki

W kategorii kobiet: 1 m-ce Kaleta Martyna z kl. VI, 2 m-ce Mleczko Łucja z kl. Ib,
3 m-ce
 Golec Natalia z kl. Vb; w kategorii
 orlików-1m-ce Cieślak Igor z klasy II;
       w
kategoriimłodzików-1 m-ce Zawada Dawid z kl. VI, 2 m-ce Zawada Maciek z kl. Vb;
       w kategorii kadetów: 1m-ce Ciupek Paweł z kl.VIII, 2 m-ce Oszczęda Jakub z kl. VII,
4 m-ce Tworek Duchnik Mateusz z klasy VIII, 4 m-ce Cieplik Krzysztof z klasy VII,
4 m-ce Kaleta Kacper z klasy VIII.

 W gminnym konkursie czytelniczym „Książka to mój przyjaciel” w kategorii klas V -
        III miejsce zajęła Maria Brożyna z klasy Vb, a IV miejsce Julia Kołkowska z klasy Va,
         w   kategorii klas VIII – IV miejsce zajął Kacper Kaleta.

21. Laureatem wojewódzkiego konkursu „Zawodowiec Roku 2019”promującego szkolnictwo
       zawodowe i organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzi została Katarzyna
       Piwowar z klasy VII zajmując III miejsce.

22. W ogólnopolskim konkursie matematycznym EDI w sesji wiosennej PANDA laureatem został
uczeń klasyVIII – Paweł Ciupek zajmując II miejsce , wyróżnienie otrzymał również uczeń
klasy VIII –Kacper Kaleta zajmując 10 miejsce, 16 miejsce zajęła w kategorii klas VI Martyna
       Kaleta, 19 miejsce Izabela Nalepa w kategorii klas VIII i 21 miejsce miejsce Kacper Tęsiorowski
        w kategorii klas VII. Pozostałym 14 uczestnikom konkursu gratulujemy udziału.

23. W I gminnym konkursie chemicznym „Chemiczne duety” I miejsce zajęli Kacper Kaleta i Paweł
       Ciupek , II miejsce  Natalia Puchalska i Weronika Zawada z klasy VIII .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







 

 

 

Urząd Gminy Galewice